Kruháč s Petrem

Kruhový trénink pod vedením  Petr Rajnoha

Kruhový trénink na Synrgy 360 je komplexní. Nabízí tak všechny možné dovednosti, které sportovec může potřebovat - od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu. Ale především vám kruháč na Synrgy 360 díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencí, buduje fyzickou kondici zdaleka nejrychleji.

Kruhový trénink na Synrgy 360 tak vedle sebe dokáží odjet profesionální sportovec i úplný začátečník - kruháče jsou náročné na kardiovaskulární systém (okysličování vašich svalů), jehož kapacitu má každý jedinec odlišnou.  Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Samozřejmě lze na intenzitě přidat i pomocí vyšších vah.

Pokud jede každý na 100% svého maxima, tak může být velký rozdíl v počtu opakování během daného intervalu. Aktivní sportovec je schopen udělat i několikanásobně více opakování než začátečník, ale výhra je to oboustranná. Každý si posouvá své maximum a každý si může sáhnout na své pomyslné dno. Jednoduše řečeno kruhový trénink je vhodný pro všechny.

Rezervace lekce

Jméno a příjmení
Email
Telefon

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.