Jakub Veselý

Ahoj, jmenuji se Jakub Veselý a je mi 33 let. Pocházím z Prostějova a nyní zde působím jako osobní trenér fitness a kulturistiky. Fitness, posilování a zdravému životnímu stylu se věnuji s menšími přestávkami bezmála 15 let!

Tyto nasbírané znalosti a zkušenosti se snažím předávat svým klientům, rodině, kamarádům a známým. Práce je to krásná, ale náročná. Baví mě komunikace s lidmi a o tom to je, komunikace, pozitivní a individuální přístup. Ve své práci se snažím přizpůsobit časovým, zdravotním i fyzickým možnostem svých klientů, umět rychle reagovat na nestandartní situaci, přijít s novým alternativním řešením a být tak trochu mentorem, motivátorem, pozorovatelem a rádcem. Důležité, jako v jiných oborech, je neustále se vzdělávat a sledovat nové trendy, které se potom dají použít v praxi, protože i tento nespí a jde neustále vpřed.  

Soutěžní kariéru jsem začal na jaře roku 2014 a do dnešního jsem nastoupil k bezmála 10-ti soutěžím. Mezi moje největší úspěchy řadím 7.místo na jedné z největších evropských a celosvětových soutěží Evls Prague Amateur ( dříve Olympia Amateur), absolutní prvenství na mezinárodní pohárové soutěži Fitbalance IFBB International Cup a titul Mistra ČR, to vše v kategorii Men´s Physique. Zkušenosti se snažím předávat dalším potencionálním závodníkům této kategorie formou semináře, lekcí pózování, atp. 

benefits

Možnost parkování

benefits

Bezbariérový přístup

benefits

Vzduchotechnika a klimatizace

benefits

Retenční systém

benefits

Multisport

benefits

FKSP

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

picture