Aneta Rottrová

Ahoj, já jsem Aneta Rottrová. Je mi radostí doplnit kluky a přinést do trenérského týmu Gymaxu špetku estrogenu :-)

Sport mě doprovází celým mým životem (zpětně velký dík svým rodičům za vybudování dobrého zvyku). Lásku k pohybu jsem získala díky tanci, kterému jsem se věnovala v podstatě po celou dobu mého dětství a dospívání. Zde začalo také první předávání a sdílení zkušeností, kdy jsem začala už někdy v 18 letech trénovat právě dovednosti tohoto charakteru, konkrétně dětem v pubertálním věku (dobrá zkušenost mimochodem :D...). Léta mnohdy tvrdých tréninků a soutěží mě naučily jedné výborné vlastnosti, a to disciplíně. Rok s rokem se sešel, přirozeně přibyla práce, nové priority, hodnoty a z tance se bohužel vytratilo nadšení a čirá radost. 

Netrvalo dlouho a na scénu přišlo první potěžkání činek a poznávání pro mě nového, doposud nijak zvlášť víc objeveného fitness světa. Měla jsem novou motivaci, kterou časem doplnila chuť opět předávat něco pěkného, tvořivého dál. Udělala jsem si takový to fajn potvrzení o tom, že mám papír opravňující k činnostem výživového poradce a časem jsem jej doplnila dalším papírem o osvědčení instruktora fitness (v té době bylo cool být papírová :D)... A jak všichni víme, v dnešní době takový papír znamená fakt velký prd a absolutně to nevypovídá o vaší kvalitě. Takže, nejvíc mi dala aktivní práce s lidmi, praxe. Dnes je tomu zhruba 8 let, kdy se věnuji osobním tréninkům a skupinovým lekcím (Alpinning, Total Body Workout, Jumping). Baví mě ta energie, flow, ten čas, kdy přestáváme vnímat čas a ještě víc mě baví to předávat dál. 

S jednou Anet jste právě měli možnost se ve zkratce seznámit. Druhou část mé osobnosti tvoří práce, které se věnuji taktéž 8 let. Rozvoj lidí, koučink, mentoring a celkové vzdělávání ve světe korporátu. Tohle vše se krásně prolíná s tím, co dělám v činkárně. Co se tím snažím říct? Že mnoho lidí a bohužel i trenérů dnešní doby se soustředí jen na fyzično a úplně zapomínaj na mentálno, na trénink hlavy... A právě ten jen nedílnou součástí jakéhokoliv úspěchu. Nesnažím se za každou cenu měnit lidi a tlačit je do něčeho, co jim není přirozené. Daleko lepší je, když se zaměřím na jejich silné stránky a ty společně rozvíjíme

V Gymaxu se můžeme potkávat pravidelně středy na skupinových lekcích totálně našlapanýho Jumpingu, při individuální spolupráci v rámci osobních tréninků nebo jen při společném tvoření stravy, která baví...to vše hravě, dravě a zdravě!

Ráda budu součástí tvé cesty ke svému fyzickému a psychickému zdravějšímu JÁ. Nezapomínej, že vše začíná rozhodnutím v hlavě.

Motto? Nemám. Budoucnost je jedna velká abstrakce plná milionů pohyblivých proměnných, které nemůžete a nebo taky můžete ovlivnit :-).

benefits

Možnost parkování

benefits

Bezbariérový přístup

benefits

Vzduchotechnika a klimatizace

benefits

Retenční systém

benefits

Skupinové lekce

benefits

Školka

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

picture