Adriana Kovářová

O MNĚ:

Jmenuju se Adriana, jsem původem z Hradce Králové a jsem sportovec tělem i duší. Od mala až do svých 21 let jsem se věnovala volejbalu, který mě také přivedl na Hanou a do Olomouce. Už v průběhu mé volejbalové kariéry jsem se ale začala zajímat o silový a kondiční trénink a po skončení tak byla moje další cesta jasně daná.

Dostala jsem se k funkčnímu tréninku a CrossFitu, který jsem 3 roky aktivně trénovala a závodila v něm. Naučila jsem se vzpírání, základům gymnastiky a především lásce k silovému tréninku a vyplaveným endorfinům po náročné lekci.

Poslední rok se však orientuji i na „fyziofitness“, které zohledňuje především stránku zdravotní. Mé tréninky jsou vedeny s důrazem na zapojení hlubokého stabilizačního systému a na optimálním provádění a technice pohybu. Z velké většiny vycházím z konceptu DNS podle prof. Pavla Koláře.

Ve svých trénincích umím každému jednotlivci vždy nabídnout variantu, která bude vyhovovat jeho aktuální fyzické kondici a potřebám. Zacvičí si se mnou jak aktivní sportovec, který si chce dát do těla, tak člověk, který teprve začíná a kterého bolí záda z dlouhého sezení u počítače. V každém případě je hlavní cíl mých lekcí zdraví a radost z pohybu.

Nabízím jak skupinové lekce, které jsou kombinací klasických „kruháčů“ a fyziofitness, tak také osobní tréninky, ve kterých je kvalitu provedení a na řešení potřeb a problémů klienta na prvním místě. Ať už někoho trápí chronická bolest, chce se zbavit dysbalancí, nebo se jen chce naučit správně hýbat pod maximálním dozorem, individuální trénink je ideální volbou.

benefits

Možnost parkování

benefits

Bezbariérový přístup

benefits

Vzduchotechnika a klimatizace

benefits

Retenční systém

benefits

Skupinové lekce

benefits

Školka

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

picture